Agjenda ditore

Nesër në Kosovë do të qëndrojë për vizitë ministri i Kulturës dhe Turizimit i R. Turqisë

04.11.2015

Nesër (05.11.2015), në Kosovë, do të qëndrojë për një vizitë Ministri i Kulturës dhe Turizmit i Republikës së Turqisë, z. Yalçin Topçu i cili do të zhvillojë takime dhe do të vizitojë lokalitete të trashëgimisë kulturore.më shumë

Zëvendësministri Hoti viziton Junikun

29.09.2015

Zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, nesër (e mërkurë, 30.09.2015), do të vizitojë Komunën e Junikut. Në ora 12:00, zëvendësministri Hoti do të pritet në takim nga kryetari i Junikut, Agron Kuçi.më shumë

Sot nënshkruhet memorandumi për stadiumin e kryeqyetit

24.08.2015

SOT, (24.08.2015), në orën 10:00, në MKRS, do të nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit ndërmjet MKRS-së dhe Komunës së Prishtinës lidhur me renovinim e Stadiumit të Qytetit. më shumë

Zëvendëskryeministri Shala viziton sot Mitrovicën

20.08.2015

Zëvendëskryeministri Kujtim Shala do të vizitojë Komunën e Mitrovicës, sot (20.08.2015), ora 14:00. Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, do të takohet me kryetarin e komunës, Agim Bahtiri.më shumë

Sot, zëvendësministri Rexhep Hoti viziton Ipeshkvinë e Kosovës

17.08.2015

SOT (e hënë, 17.08.2015), zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, do të zhvillojë një vizitë në Ipeshkvinë e Kosovës. më shumë

previous

1-5 Nga 196

next