Lajmet

Ministrja Dumoshi përkrahje maksimale projektit rinor në Gjilan

16.09.2020

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi ishte sot në Gjilan në aktivitetin e organizuar nga Organizata Joqeveritare “Rinia Studentore Kadri Zeka” mbështetur nga MKRS përmes thirrjes publike për mbështetje të projekteve rinoremë shumë

Telegram ngushëllimi i ministres Dumoshi me rastin e ndarjes nga jeta të rapsodit Isë Llapqeva

15.09.2020

“E nderuara familje Llapqeva,Me pikëllim e mora lajmin për ndarjen nga jeta të të dashurit tuaj, artistit tonë të këngës folkorike, Isë Llapqevamë shumë

previous

1-5 Nga 18

next