Agjenda ditore

Zëvendësministri Hoti do të vizitojë sot Novobërdon

07.08.2015

Zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, do të vizitojë sot (07 gusht 2015) komunën e Novobërdës, ku do të takohet me kryetarin e kësaj komune, Svetislav Ivanoviq.më shumë

Zëvendësministri Hoti viziton nesër Gjilanin

05.08.2015

Nesër (6 korrik 2015), zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti do të vizitojë Komunën e Gjilanit.më shumë

Ministri Shala viziton sot Deçanin dhe Istogun

07.07.2015

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, viziton SOT (07.07.2015) Deçanin, ku do të inspektojë punimet në Palestrën Sportive të këtij qyteti, në ora 12:30, si dhe do të marrë pjesë në fillimin e punimeve të fazës së dytë në renovimin e Stadiumit të qytetit në Deçan.më shumë

Sot bëhet ndarja e çmimeve vjetore për muzikë

01.07.2015

Sot (01 korrik 2015), në ora 12:00, në Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Ministri Kujtim Shala, në një ceremoni solemne do të bëjë ndarjen e çmimeve për muzikë.më shumë

Ministri Kujtim Shala pret sot në 12:30 drejtuesit e hendbollit

29.06.2015

Sot, me datë 29 qershor, 2015, në ora 12:30, në kabinetin e ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, bëhet pritja e drejtuesve të Federatës së Hendbollit të Kosovës dhe e ekipit përfaqësues të Kosovës në hendboll, pas organizmit të suksesshëm të Kampionatit Botëror të Hendbollit për shtet në zhvillim, me ç’rast Përfaqësuesja e Kosovës mori medaljen e bronztë, duke marrë vendin e tretë.më shumë

previous

6-10 Nga 196

next