Lajmet

Kryeministri Mustafa: Mbretëria e Bashkuar mbështetëse e madhe e progresit në Kosovë

04.04.2017

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim shefin ekzekutiv të Këshillit Britanik, Sir Ciaran Devane, i cili po qëndron për vizitë në Kosovëmë shumë

MKRS: Të merren masa për kurdisjet

04.04.2017

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit po ndjek me shqetësim pretendimet dhe raportimet ditëve të fundit për kurdisje të rezultatit të ndeshjeve në futbollin e Kosovësmë shumë

previous

1-2 Nga 2

next

KOSOVO IN UNESCO